12.6.09

שעת כושר

כפי שאמרתי, עבדתי בתקופה האחרונה גם על אלבום דיגיטלי, לבקשתה של אמא. האלבום מיועד לחגיגות שנה של מכון כושר לנשים בלבד שמנוהל על ידי חברה קרובה שלה, באשקלון.
זו היתה התנסות מעניינת, כיוון שכל התמונות צולמו באותו מקום בדיוק, ולכן מגוון הצבעים היחיד שנכנס לתמונות היה חולצות ההתעמלות של המשתתפות; לעומת זאת, הקירות תמיד נשארים באותו צבע כתום...
כמעט כל הדפים נעשו לפי סקיצה, מ- Pencil lines, sketch this ו- page maps.

אז התחלתי מללכת עם הכתום ולא נגדו :) בכפולת דפים ראשונה שסובבת את עיצוב המקום. השתמשתי בקיטים cherry moka, douceheur hiver, festival, soft mango add on, ו- sun porch (סביר להניח שכמעט כל האלמנטים הדיגיטליים שתראו לא היו בצבעים האלה במקור).אח"כ הכנתי כמה כפולות שעסקו באירועים מיוחדים במקום, כמו יום האישה וערב ריקודי בטן, וחגיגות אחרות. הנה הכפולה של ערב ריקודי הבטן, בה עשיתי שימוש בקיטים cherry moka, all twitterpated, peachy keen, digitreats skip elements, express yourself ו- douceheur hiver.
אח"כ היו כמה דפים של הצוות, והנה אחת המדריכות, עם הקיטים eight days a week, button nose, 4kit, all twitterpated, punchy summer וכמה דפים של a la faveur l'automne ש"החתמתי" בעזרת מברשות של ה- gimp, ידידו הטוב של המעצב הדיגיטלי :)


וזו המנהלת, בדף שאני ממש אוהבת. כאן השתמשתי בקיטים moody blues, jillann's blessings, punchy summer, love wedding.


וכמה אפשרויות נוספות שמציע המקום, ספינינג (ללא קיטים)


ואירוביקה, עם אלמנטים מתוך noel des cupines, button nose, boudoir papiers.


ועוד כפולה שמקיבלה השראה מדיסק ההוראות שמתגלגל על רקע המוזיקה במכון, ומורה למתעמלות להחליף מכשיר וכיוב'.
(קיטים: rhona farrer free pea, douceheur hiver, dark angel, cherry moka, eau naturelle, sushi bar ומברשות של ה- gimp).

וכאן התלבטתי איך לסדר את המכשירים השונים שנמצאים במכון; קודם כל, צריך למצוא תמונה שבה האישה שיושבת על המכשיר נראית סביר ומעלה, ולא כאילו היא סובלת. שזה פחות פשוט משזה נשמע. וגם - איזו כותרת לתת לכל דף? בסופו של דבר נתקלתי בתמונה מאד מחייכת של אחת המדריכות, והחלטתי לשים אותה בקונטקסט של שאר המכשירים כסדרה, וזה הדף שפותח אותה -


עם אלמנטים מתוך sushi bar, cherry moka, sable brule, douceheur hiver, punchy summer. את הקריעה של הדף עשיתי לבד.)

ואז המכשירים על פי סדר אקראי, כל אחד עם קבוצות השרירים שהוא מפעיל(קיטים: mushrooms, punchy summer, festival, douceheur hiver, cherry moka, sable brule, pimpd-june, eight days a week, ditab romantic elements, so natural, sun porch, vintage florals, moody blues, on the road, charmeuse, noel des cupines, gloss and charm, the blues, just for me, pinky dream, love wedding)

ועוד דף לשנה הבאה, עם אלמנטים מ- sable brule ו- love wedding, וציטוט מתוך שיר של אסתר שמיר.זה היה ארוך. אשוב בקרוב עם המנצחת בבלוגולדה :) סופ"ש נעים.

3 תגובות:

 1. עמדת במשימה בכבוד
  יצא יופי של אלבום

  מזכרת נהדרת

  השבמחק
 2. WOW תשמעי זה אלבום מדהים!!!! קודם כל איזה אתגר זה לעשות אלבום על חדר כושר.. ועשית את זה מעולה!
  דבר שני העיצובים משגעים! במיוחד אהבתי את הדף של שרירי בטן אלכסוניים, הוא מהמם!

  אהבתי :)

  השבמחק