29.5.13

דרום אדום במזרח ברקלי

היום בבלוג יוצאות מהקווים, ענת מארחת את אתגר הצבעים. הצבעים שהיא בחרה מבוססים על התמונה הזוקצת אחרי שראיתי את תוכן האתגר יצאנו לשוטט קצת בברקלי לכבוד זה שהיה לי יום חופש בלי יותר מדי מחוייבויות. בפינה של אחד הרחובות ראיתי קיר שעליו מישהו טרח לסדר מסר פרידה מהשנה שעברה. אני אוהבת לפגוש דברים כאלה, שבוודאי כולם חולפים על פניהם בלי לשים לב שהם שם, ורק אם במקרה הרמת עיניים לפינה הזו בדיוק בזמן שחיכית ברמזור, תמצא אותם. אז צילמתי. וכבר כשלחצתי על הכפתור של המצלמה ידעתי שהתמונה הזו תשתלב באתגר, בגלל הצבע האדום החזק של הקיר. 
הוספתי לפלטה של ענת קצת שחור וקצת לבן כדי שזה יסתדר לי בעיניים יותר טוב, וכמובן שגם כאן יש שקית glassine שעיטרתי קלות.
האלמנט החביב עלי הוא ללא ספק הפרחים עם השפריצים של הצבע. ראיתי משהו דומה עם חותמת כלשהי וצבעי מים באחד הבלוגים ואני שמחה שיצא לי לנסות לעשות גירסה משלי. 


לאן תקח אתכם הפלטה של ענת? הצפרדע מחכה לכם בבלוג שלנו, ובין משתתפי האתגרים החודש יוגרל פרס מתנת ארטלי, נותנת החסות לחודש מאי. 

קיטים: fashionably late, epic, deca designs, small talk, writers blocks, splatz, est, collage, אלמנטים שלי

5 תגובות:

 1. זה פשוט מקסים!!!
  מאד אוהבת את הפרחים.
  לאתגר הקודם הצלחתי להכין 2 עבודות! הישג אדיר מבחינתי!
  מקווה שגם לאתגר הזה אצליח!
  ואני שוב מתחננת...תרשמו תאריך סיום..... שם בבלוג, כשאתן מעלות אתגר, תוסיפו את התאריך. כך אני רושמת לי אותו ולא צריכה בכל פעם לבקר את הצפרדע ולהלחץ כמה זמן יש...
  והדף, כאמור...משגע!!
  נשיקות♥

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה חתולי :) ואנחנו עדיין דנות בהערות ובהארות שהתקבלו בתשובה לסקר.

   מחק
 2. זה ממש יפה לראות איך את תמיד לוקחת את הדברים למקום שלך ולנקודת המבט המאוד מיוחדת ....

  השבמחק
 3. כמו תמיד עיצוב מרהיב! עדיין קשה לי עם הקטע הדיגיטלי (באיזור המעטפה יש משהו "שטוח" מדי... או שנפלתי בפח וזה לא דיגיטלי?!?), אבל כאמור, זה מרהיב! כל כך נקי וכל כך מסוגנן! ונראה לי שאאמץ את עניין הפרחים המוכתמים, זה באמת משגע!

  השבמחק