16.5.16

5+5 = 9

ושוב מזמן לא התראינו! 
בימים טרופים אלה של טוחנות אחרונות בהחלט (עד השיניים הקבועות) אני צריכה סיבות ממש טובות ובוערות כדי להוציא את חמרי היצירה שלי, לצערי. 
והנה הגיעו שלוש: יום נישואין 5א, יום נישואין 5ב, וחגיגות 9 שנים יחד. 
השנה החלטתי להוציא לפועל משהו שכבר מזמן רציתי לעשות, וזה לארגן לבועז ספל קפה שיוכן במיוחד בשבילו. והיות שיש כאן הרבה סיבות למסיבות, החלטתי להתפרע ולהזמין לו צמד ספלים - אחד לקפה, ואחד לאספרסו, כי לפני כמה שנים הוא קיבל ממני ליומולדת מכונת קפה קטנה וחביבה. 

כמובן שמכאן ועד מייל לקיפודה הצבעונית בתבל הדרך היתה קצרה במיוחד, שהרי רק חיכיתי לתירוץ מתאים. 
עיקר העיכוב היה שלי, עד שמצאתי שיר שמצא חן בעיניי מספיק, ושיהיה גם של משורר/ת שבועז אוהב, וגם שיתאים.
אחרי שאלות ומבוא ומעט מאד התלבטויות יעל קידרה במהירות רבה, ואפילו הביאה את הצמד איתה לעבודה כדי שאוכל לקחת אותם מבעוד (חול ה)מועד, וכמובן שהתוצאה מהממת ונפלאה ומיוחדת כמו שרק יעל יודעת, ועכשיו גם בועז יכול לשתות מספל שמעוטר בכתב היד מעורר הקנאה שלה (או שזו רק אני?)

חלק קטן מהבוק שעשיתי לזוג הרגוע, מתפתל עליהם ומעטר אותם השיר "לפנות ערב" של אגי משעול, ואתם מוזמנים לקרוא את החלק של יעל בסיפור ברשומה הזו בבלוג שלה


וכאן אפשר לראות גם את צמד הכפיות שרכשתי להשלמת המתנה 

ואחר צהריים אחד פיציהו ואני ארזנו את המתנה (כלומר, אני ארזתי ותום ניסה לחבל בתהליך בכל דרך אפשרית :)
ראשית, יצרנו לה תחתית מקרטון שארז מסגרת תמונה מ-א-ממת מחנות סטייל הכל בדולר, אותו עטפנו בנייר קיפודים(!!!) שנשאר לי מכריכה של ממיני אלבום שלא יצא לי להראות כאן ונמסר ליעדו בתחילת השבוע.את התחתית מילאנו בדברים האלה שמרפדים האלה סלסלות מתנה, אין לי מושג איך קוראים לזה... ועליהם הספלים


אורזים בצלופן ומוסיפים קצת רפיה
ועכשיו - לכרטיס! גם זה הוכן כשפיציהו מרחף סביבי, אבל ביום אחר. החלטתי להכין כרטיס מרשרש (shaker card). עשיתי אותו טיפין טיפין, קצת כל יום, במשך שלושה ימים, אבל סה"כ זה ממש לא הרבה עבודה, פשוט היו לי רבע שעה פה ורבע שעה שם עד שלתום נמאס מהמשחק התורן ואני מאד מרוצה מהתוצאה.

יש כאן שקף פשוט, שארית נייר של איימי טאן, מדבקה עם נפח וצ'יפבורד מנצנץ שעיצבה one little bird designs האהובה עלי גם בגירסה בת-המישוש, וספרת לבד מה- thickers הראשונים שקניתי אי פעם, אין לי מושג למה רכשתי דווקא את אלה... אבל הצבע היה בול מה שחיפשתי. ופייטים כסופים :)
כל כך התרגשתי למלא את הכרטיס ששכחתי לכתוב את סימן השווה כפי שמופיע בכותרת הרשומה, אז הכרטיס קצת פחות מגניב...אבל אני עדיין חושבת שהוא מוצלח למדי. 

נתראה בקרוב, העוקבים הוותיקים כבר יודעים שעוד מעט יגיע יום ההולדת של בועז ;)

11 תגובות:

 1. מה שאת מספיקה במעט זמן אחרים לא עושים בחיים שלמים... חוץ מזה, שלא תחשבי שלא קלטתי שהיה לך זמן להכין מיני אלבום... מחכה לתמונות :)

  השבמחק
 2. תודההההה.... את מקסימה!
  איזה צילומים מחמיאים ונפלאים ואיזה פרגון.
  האריזה הורסת. כמה צחקתי :)
  היה כל כך כיף לזרום אתך ולהתפתל עם מיחות השיר הנהדר והחכם שבחרת.
  מאחלת לכם עוד שנים רבות וטובות של אהבה בא' ובב'. אהבה חגיגית ואהבה פשוטה ויומיומית, בשמחות ובשגרה.
  תודה שוב על שהייתי שותפה לקסם.

  השבמחק
 3. תודההההה.... את מקסימה!
  איזה צילומים מחמיאים ונפלאים ואיזה פרגון.
  האריזה הורסת. כמה צחקתי :)
  היה כל כך כיף לזרום אתך ולהתפתל עם מיחות השיר הנהדר והחכם שבחרת.
  מאחלת לכם עוד שנים רבות וטובות של אהבה בא' ובב'. אהבה חגיגית ואהבה פשוטה ויומיומית, בשמחות ובשגרה.
  תודה שוב על שהייתי שותפה לקסם.

  השבמחק
 4. הרעיונות שלך...שווה לחכות בשבילהם חיים שלמים. והטאצ'ים הקטנים שמביאים הכל לידי שלמות. זכה. בא', ובב', ובתשע שנים (מצחיק, גם אנחנו בדיוק חגגנו 9 שנים :). מזל טוב לכם על החגיגות המשולשות!

  השבמחק
 5. מקסים!!
  איך עליך.
  מותר לשאול מה זה א׳ וב׳?
  :)

  השבמחק
  תשובות
  1. בוודאי... בועז ואני התחתנו פעמיים - פעם אחת בעירייה בניו יורק, ופעם נוספת כעבור חדשיים בחתונה אזרחית בארץ, ולכן יש לנו שני ימי נישואין בשנה (ככה זה כשאוהבים לתת מתנות ;)

   מחק