23.1.13

ויו יו גם

היום ביוצאות מהקווים, פיית מרציפן מארחת את אתגר הטכניקה. כהרגלה בקודש, היא עושה לי חיים קשים (אחרת מה הטעם באתגרים, לא?), והפעם היא בחרה בפרחי יו יו.
חייבת להתוודות, שלי אישית הפרחים האלה תמיד קצת נראו כמו כובע אמבטיה שתפרו אליו כפתור. וכשחשבתי על האתגר, החלטתי לא להתייחס אליהם בתור פרחים. כלומר, לנסות לחשוב עליהם כמשהו אחר. נגיד, כעיגולים עם נפח.
זה עדיין לא עשה לי את החיים יותר קלים, לקח לי הרבה זמן להחליט מה לעשות עם האתגר הזה, ואני מודה ומתוודה שהיה לי מאד קשה איתו.
ואז בועז קנה מתנות לאחיינים שלו, כמו שקורה די הרבה :) וסירב לקחת את אחד הכרטיסים שיש לי במאגר כי "עבדתי עליהם יותר מדי זמן". אז החלטתי להכין לו כמה כרטיסונים שהוא יוכל לשלוח במקרים כאלה, ולכן היה ברור שגם הכרטיסים עצמם צריכים לדבר אל ילדים צעירים למדי, שלא דוברים אנגלית (בואו ננופף יחד לשלום לכל חותמות הכיתובים שלי..), וגם - לשלב איכשהו את היו-יואים.

מה יצא מזה?

ינשוף

 
 

שפן
ועכברכולם אוירו בעפרון ואז הודגשו בעט, פרחי היו יו שבעכבר ובינשוף תפורים משאריות בד כותנה, הזנב של השפן תפור מסרט טול לבן רחב. מאחורה יש שכבה נוספת של נייר מדוגם, והא לכם כרטיסונים מהירים שמתאימים לאחיינים רחוקים :)
הנה הם בתמונה קבוצתית לא מאד מוצלחת מהבוקרוכאן אחרי שהוספתי להם כיתובים תוצרת בית שמצחיקים בעיקר אותי (להגנתי אומר, שלאחיינית הבכורה קוראים איה)
בא לכם גם? הצפרדע ממתינה לכם ביוצאות מהקווים, ובין כל משתתפי האתגרים של החודש יוגרל פרס מתנת paper heart.

17 תגובות:

 1. השלישייה מקסימה כרגיל וגם מצחיקה מאד! אפילו כשאת מכינה כרטיסים "על הדרך" הם הכי מושקעים שיש... הלוואי והייתי גם אני אחיינית שלכם. הייתי מוותרת על המתנה ומבקשת רק את הכרטיס! ינשוף אם אפשר :)

  השבמחק
 2. כרטיסונים מקסימים! אוהבת מאד את התוצרים שנולדו באתגר הזה.
  הילה

  השבמחק
 3. הכרטיסים מקסימים ופרחי היויו משגעים.
  הכי אהבתי את הינשוף, אבל הזנבנב של הארנב (לא שפן!) מדהים!
  והעכבר יצא כל כך חמווווד :)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה! אני גם חושבת שזה ארנב, אבל לא מצאתי משחק מילים מתאים... זה הדבר העיקרי שעיכב את צילום ההחלפה ;) אני ממש אוהבת את הזנב שלו.

   מחק
 4. הכרטיסים מדהימים
  הרעיון היה משגע כל כך אהבתי!!!
  המקוריות - מורידה את הכובע

  השבמחק
 5. וזה אחרי שאת מתלוננת שהיא עשתה לה חיים קשים?! תודה לענת שהוציאה אותך מאזור הנוחות, יצא אדיר!!!!!!! האיורים שלך משגעים, שילובי היויואים מושלמים והכיתובים קורעים, ממש!

  השבמחק
  תשובות
  1. שמחה שמישהו צחק מהכיתובים חוץ ממני :) תודה!

   מחק
 6. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 7. מקסים וחמוד-חמוד!

  השבמחק
 8. מקסים! תציד אני תוהה מה עושים עם היויואים הללו (כן זה שאני תופרת לא אומר שאני מתחברת אליהם...)-יצא לך מקורי ומצחיק.

  השבמחק
 9. אני מתה על הזנב של הארנבון שלך!!!!!
  וגם על כל האחרים, ובכלל על כל מה שאת מכינה!
  את משהו את!!
  ♥נשיקות לחתולים :)

  השבמחק
 10. בד"כ לא ממש אוהבת את פרחי היו-יו אבל בכרטיסים שלך הם פשוט יפיפיים!!!!!! במיוחד הכרטיס של העכבר - נפלא!!!!
  שבוע טוב וחג שמח
  שולי

  השבמחק