מי אני

אני מיכלי, מוכרת יותר ברחבי הרשת כ- arapax (ולא, זו לא צורה משונה לכתוב כפרה ;)

אני מתרגמת למחייתי כבר 15 שנה, בדרך עשיתי תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בפסיכוביולוגיה, ואני עדיין לא יודעת מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה. השנה מלאו לי 33.
כרגע אני גרה בקליפורניה, יחד עם מר מיכלי ושני חתולים, לרגל עבודת הפוסט-דוקטורט של בן זוגי באוניברסיטת ברקלי. לא קל לי פה, אבל אני בהחלט אוספת מאגר יפה של תמונות לשימוש עתידי.

אני אוהבת לראות הרבה סגנונות שונים, אבל איכשהו, גם אם אני מנסה להיות מעמיסה ועמוסה, תמיד יוצאות תחת ידיי עבודות יחסית מינימליסטיות ונקיות, אם כי אני מקווה שבדרך כלל יש בהן טוויסט מעניין, פרץ פתאומי של צבע לא צפוי, או משהו אחר שעושה אותן יותר מאשר ספסימן של נקיון וסימטריה.
אני אוהבת במיוחד עבודות בהן יש אינטראקציה עם המקבל (שכחתי לציין שהכי הכי אני אוהבת ליצור בשביל אנשים אחרים), או עם המילה הכתובה, אפילו אם זו רק שנינות לשונית שהציתה אצלי רעיון.
אני שואבת הרבה השראה מחברות הצוות של Papertrey Ink, ובין הבלוגים החביבים עלי אפשר למצוא את The Green Frog Studio, הבלוג של Maile Belles, וכמובן capture the moment, הבלוג ששייך לבעלים של חברת PTI.

אני אוהבת ליצור דברים שימושיים – כרטיסי ברכה (תמיד שימושי), פנקסונים, סימניות, אלבומים לילדים חדשים, ועוד כהנה וכהנה, כיד הדמיון הטובה עלי, ובחיי היום יום אני מטפחת אובססיה לאריזות. דפי אלבום שעשויים מנייר עליו מדביקים תמונות פחות מדברים אלי באופן כללי, כרגע, אבל אני מניחה שנסיבות החיים עשויות לשנות את זה בהמשך.


לעומת זאת, אני מאד אוהבת לעבוד על אלבומים דיגיטליים, ולאחרונה אפילו יש לי מחשבות רציניות לעסוק בזה בצורה מקצועית יותר. הכנתי בעבר מספר דפים/אלבומים דיגיטליים לאירועים שונים, ובשנה שעברה אתגרתי את עצמי בהכנת אלבום החתונה שלנו, ונהניתי מאד. וכן, זו היתה לשון המעטה עכשיו.
הייתי רוצה להיות חברה ממש טובה של Paislee Press ו – One Little Bird Designs. או נגיד, להתארח אצלן בחדר העבודה ליום אחד ולהיות ספוג.
אני נהנית לראות את טביעת היד העיצובית שלי מתפתחת, מתמנמלת (מלשון מינימליזם), מתמקצעת ומתמקדת עם כל התנסות, ומקווה להגיע לרמה שבה אהיה מרוצה בסופו של כל יום עבודה.חוץ מעיסוקי הסקראפ והיצירה שלי, אני נהנית גם לאפות (בדגש על לחמים וקינוחים צרפתיים סבוכים), לקרוא, לצלם, לחשוב יותר מדי, להמציא מילים חדשות שרק אני משתמשת בהן, לרכוש ידע חדש, ללמד אנשים אחרים, ולבהות בחתולים.
הייתי רוצה ללמוד לתפור. ואולי גם סינית. או לטינית למתקדמים.

אם הייתי צריכה לתאר את עצמי במשפט אחד, המשפט הזה כנראה יהיה "מבט באדמה ושתי רגליים נטועות חזק באוויר". זה מה שיש לי לספר על עצמי היום. תבואו מחר, אולי אני אהיה מישהי אחרת... :)