4.8.14

מיני ראשונים

הפרויקט הנוסף שהעסיק את מחשבתי לקראת הלידה היה ספר ראשונים, כמו שהכנתי לקרין. ספרון שאמורים לתעד בו את הפעמים הראשונות ש... ועוד רגעים קטנים שרוצים לזכור אחר כך.
באותה רשומת מתנה של קרין סיפרתי על הפוסטר שאמא שלי קנתה או קיבלה לפני שילדה אותי, ובו היו רשומים פרטים אנקדוטליים שאני מצאתי מרתקים, וכיצד הוא הוביל לרעיון של אותו אלבום.

במקביל למחשבות הללו, ונסיון להחליט איך יראה האלבום הזה, נתקלתי במיני אלבום ששבה את ליבי בפינטרסט. לא, זה לא שילוב צבעים גברי במיוחד, אבל קצת נמאס לי מכל הכחול, והיי, יש שם קראפט! משהו במונוטוניות של הצבעים, באופי המשורבט של הקישוטים, באגביות של הדפים, ממש דיבר אליי. רק שאני החלטתי ללכת בכיוון הדיגיטלי, ולנסות לעשות משהו דומה לזה, רק בלי דבק.

הכנתי את האלבום מראש, עם מקום לקצת תוספות בהמשך, אם יהיה לי זמן. אני עובדת על כל חודש לקראת סופו, מוסיפה את הכיתובים לפעמים במהלך החודש לאט לאט ולפעמים בסוף החודש, בוחרת תמונה מבין סשן החודשולדת הרלוונטי בו מככבים בגדי הגוף שקיבלנו בשאוור, וכך מוודאת שבסוף השנה יהיה אלבום מוכן, ולא עוד פרויקט שלא אסיים לעולם :)

היום תופיע כאן חצי השנה הראשונה, שאותה כבר השלמתי. עבור כל חודש אני משתדלת לבחור תמונה שמייצגת משהו חדש שתום למד לעשות באותו חודש. במקביל לחדשים, יש עוד דפים בנושא מאכלים, התפתחות מוטורית, חיוכים, דיבורים, ועוד. אבל אלה טרם נשלמו :)

דף הפתיחה, התמונה הראשונה של תוםזו הכפולה הראשונה באלבוםואחריה החדשים על פי הסדרבחלק הבא יופיעו ששת החדשים הנותרים (כן, יש עוד זמן), ואחרי שאדפיס את האלבום אולי אצלם אותו ואראה את התוצר הסופי. :)

16 תגובות:

 1. נהדר!!!! פשוט נהדר! ממש אהבתי את העיצוב וגם את הדיבור מגרונו של פיציהו. שובה לב ()
  מזמינה לעצמי כזה :-)
  ועכשיו את דואגת לעדכן את הגלריה של פרטימים עם כל היופי וההדר הזה??
  אפשר ללנקק לפוסט הזה בפייסבוק ולפרסם את כשרונך?
  מתגעגעת מאוד
  נוקי (שנמצאת מושבתת בדירה החדשה עם ערימות אימתניות של ארגזים שצריך לסדר -ולא יכולה אפילו להזיז אותם - ורק בושי בא להתלטף איתה ולשפר לה את המצב רוח)

  השבמחק
  תשובות
  1. רשמתי לפני, יטופל :)
   מוזמנת לעשות כאוות נפשך בפייסבוק, כתמיד.
   ותמסרי לבושי שישפר את מצב רוחך גם בשמי, עד שאוכל לעשות זאת בעצמי ()

   מחק
 2. וואו מקסים! אוהבת את הניקיון של הדפים ובכלל הרעיון כל כך מרגש :) מזל טוב!

  השבמחק
 3. ממש מקסים! כל הכבוד על ההשקעה :)
  איך לימדתם אותו לתפוס את המוצץ לבד? (כן, קראתי את מה שרשמת חוץ מלהתפעל מהיופי של האלבום :) )

  השבמחק
  תשובות
  1. טושטוש, את מוזמנת לשלוח לי מייל (arapax בג'ימייל) ואספר לך בשמחה :)

   מחק
 4. איזה מתוק!
  הילד, הרעיון והביצוע!
  :)

  השבמחק
 5. עכשיו אני מוכנה לחזרתו של תוום, אנחנו מכירים...המיני אלבום הזה ששאבת ממנו השראה, אם הייתי רואה אותו לפניך, הייתי שולחת לך קישור. הוא כ"כ את. ולמה לא גברי? אדום זה גברי! כרגיל, מתה על הפרשנות שלך לרעיון, ונהניתי מ-אוד מהתמונות ובעיקר מהטקסטים

  השבמחק
 6. אחרי שתסיימי את האלבום תדאגי שכל מי שיקבל אותו יקבל אותו עם סמרטוט כדי לספוג את עצמו מהרצפה וקצת אינסולין ;-). עכשיו אני בכלל מתה שתחזרו כבר.

  השבמחק
 7. מיני מקסים ומתוק

  השבמחק
 8. מושלם!
  תום והאלבום!
  פשוט נפלא!
  מתי אתם חוזרים?

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה חתולי!
   אנחנו חוזרים לקראת אמצע נובמבר. את מוזמנת לפנות לאמא שלי לקבל מספר ימים, שעות ודקות מדויק, יש לה טבלת ייאוש (או כמו שהיא קוראת לה: טבלת תקווה) ;)

   מחק