29.7.09

וגם

אחותי החבובה קנתה לי ליומולדת ספר פרגמנט שרציתי, של מניפות. כיוון שאני אני, המניפה שבחרתי להתחיל איתה היא אחת היותר מסובכות בספר (אני מקווה?), ולהלן התוצאות.

המניפה עשויה מאותה תת-יחידה שחוזרת 8 פעמים (אם כי בהיפוך, כלומר הצד השמאלי הוא תמונת של ראי של הצד הימני), ובמרכז שני טווסים מקושטים, ועוד שכבה של הטווסים, הפעם בלי החלק העליון, לתוספת נפח. יש כאן בעיקר הרבה מאד עבודת הבלטה בכל הכלים האפשריים, מעט חירורים בתוך הדוגמה ובעיקר חירורים מסביב לתת היחידות, וכמובן גזירה של כל החירורים הנ"ל.

הנה תמונה של המניפה לאחר הרכבה
תקריב על פרטיםאת המניפה הרכבתי והדבקתי על גבי בריסטול שחור, שהונח מעל קנסון בתכלת בהיר מאד. את הזכוכית שבאה עם המסגרת שמתי בצד כדי שלא תמעך את הטווסים.

והנה עוד כמה תקריבים אחרי שקישטתי את החלק העליון של היחידות החוזרניות ב- liquid pearls (במקור היה אמור להיות הדבקה של חרוזים ממש קטנים במקומות האלה, אבל לא בא לי למרוח את כל העבודה בדבק כשה*** הקטנים האלה מתגלגלים לכל עבר...)
סה"כ זמן עבודה: 12 שעות ו- 6 דקות.

7 תגובות:

 1. מהממממממממממממם, חבל על הזמן.
  איפה יש לך זמן בשביל זה?

  השבמחק
 2. זה כל כך מהמם ומושקע! איזה כיף לך שיש לך סבלנות לזה, אני הייתי מתחרפנת מהר מאוד.

  השבמחק
 3. תודה תודה :)
  ואין לי לא זמן ולא סבלנות, לכן אני מורחת את העבודה על כמה ימים (המניפה נמרחה על פני שבוע ויומיים), אחרת באמת שאפשר להשתגע... אבל נראה לי שכל מי שבוחר ספציפית בעבודה עם פרגמנט הוא קצת פסיכי מלכתחילה ;)

  השבמחק
 4. היי מיכלי,
  וואוו איזו מניפה-משהו מדהים, אני נפעמת מהעבודות שלך בכל פעם מחדש.

  מדי פעם אני נכנסת לבלוג שלך כי אני לא מקבלת עדכונים והבנתי שזה בכלל בכל בלוגר ומדי פעם לשטוף את העיניים עם העבודות שלך - עושה לי טוב.

  אז תמשיכי ככה ואני אמשיך להנות לי

  יום נפלא
  מאילנית

  השבמחק
 5. שלום
  אני חדשה כאן
  במקרה נכנסתי לבלוג וראיתי את עבודותיך בפרגמנט הן מדהימות
  יש לי שאלה
  היכן את למדת או לומדת לעשות עבודות אילו אם מותר לשאול כי אני מאוד רוצה ללמוד את זה
  אשמח אם תוכלי לענות לי ולחזור אלי ל-orna12@zahav.net.il
  תודה מראש ויום טוב
  אורנה

  השבמחק
 6. יש לי מילה אחת להגיד לך על העבודה הזאת: "וואו"

  השבמחק